Kajetánka – luxusní byty Praha 6

Kajetánka je luxusní rezidenční projekt v Praze 6 a nabízí řadu exkluzívních nemovistostí od luxusních bytů po Penthousy v horních patrech a historickou Oranžerii.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/11

Znovuzrození Kajetánky

 

Kajetánka je unikátní obytný komplex zasazený do rozsáhlých zahrad původního barokního zámku ze 16. století. Nachází se pouhé dva kilometry od Pražského hradu v osobité čtvrti Břevnov, v části Prahy 6. Po čtyři století byla Kajetánka domovem idylické vinici, poklidnému klášteru a okázalé rodinné usedlosti uprostřed zahrad.

 

Kajetánka prošla úplnou rekonstrukcí a rozrostla se o čtyři luxusní obytné budovy. Spolu s renovovanou Oranžerií se bude pyšnit prvotřídními byty různého typu. Dnešní obyvatelé podobně jako jejich dávní předchůdci při návratech na svou venkovskou usedlost naleznou v Kajetánce ničím nerušené soukromí plné zeleně — ideální ústraní v samotném srdci velkoměsta.

Naše 3 bytové domy I, II a III na jižním svahu jsou dokončené a připravené k okamžitému nastěhování. Čtvrtá budova stojí přímo u jezera Kajetánka a nese název LAKEHOUSE.
 
Všechny byty mají balkón a krásná výhled na udržovaný park o rozloze 30,000 m2.

 

STANDARTY
DOSTUPNÉ NEMOVITOSTI
VIDEO
KONTAKT
ÚVOD
LUXUSNÍ REZIDENČNÍ PROJEKT
P R A H A  6
Kajetánka logo